Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Rekrutacja

Rekrutacja

Email Drukuj PDF

REKRUTACJA DO PUBLICZNEGO GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W BIADACZU

NA ROK SZKOLNY 2015 / 2016

 

1. Ważne terminy:

 

1.

Spotkania dyrektora gimnazjum z rodzicami uczniów klas VI
w Szkołach Podstawowych z obwodu gimnazjum.

SP Łubniany –9.03.2015  godz. 17.00;
SP Luboszyce–9.03.2015 godz. 18.00;
SP Jełowa – 30.03.2015 – godz. 16.00;

2.

Składanie wniosków rodziców młodzieży zamieszkałej poza obwodem wybranego gimnazjum

16 marca - 30 kwietnia 2015 r.

3.

Składanie kart zapisu przez absolwentów zamieszkałych
w obwodzie gimnazjum /gmina Łubniany/ oraz wniosków
o udziale w dodatkowych zajęciach z języka mniejszości narodowej - języka niemieckiego.

23 marca – 30 kwietnia 2015 r.

4.

Składanie kopii świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i kopii zaświadczenia o szczegółowych wynikach sprawdzianui innych wymaganych dokumentów (potwierdzone za zgodność z oryginałem przez dyrektora szkoły podstawowej lub osobę upoważnioną przez dyrektora szkoły podstawowej).

26 czerwca – 30 czerwca 2015 r.

5   5 Ogłoszenie list uczniów przyjętych do gimnazjów 1 lipca 2015r. do godz. 12.00

5.

Praca komisji rekrutacyjnych.

03 lipca – 04 lipca 2013 r.

6  6.
Potwierdzenie przez kandydata woli przyjęcia poprzez dostarczenie oryginału świadectwa i
zaświadczenia
do 7 lipca 2014r. do godz. 13.00

7.

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do gimnazjów.

8 lipca 2014 r. do godz. 13.00

8.

Dodatkowa rekrutacja dla absolwentów, którzy nie przystąpili do sprawdzianu w terminie.

25 sierpnia 2014r. - 27 sierpnia 2014r.

9.

Ostateczny termin ogłoszenia list uczniów przyjętych do klas pierwszych gimnazjów.

29 sierpnia 2014r. do godz. 13.00

 

2. Do pobrania:

a) karta zapisu ucznia z obwodu szkoły - zał. nr 1 /pobierz/

b) podanie ucznia spoza obwodu szkoły - zał. nr 2 /pobierz/

c) wniosek o udziale w dodatkowych zajęciach z języka mniejszości narodowej – języka niemieckiego - zał. nr 3 /pobierz/

3. Wszelkich informacji udziela sekretariat PG im. JP II w Biadaczu codziennie
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

4. Regulamin rekrutacji uczniów do Publicznego Gimnazjum w Biadaczu.
/pobierz/

5. Informator o Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu /pobierz/

Poprawiony: wtorek, 17 marca 2015 13:21  
Start Rekrutacja

Jaka jest nasza szkoła

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu to placówka z ogromnym dorobkiem, wspaniałymi osiągnięciami i pięknymi tradycjami. Nasza szkoła to „drugi dom”, gdzie kształci się młodzież. Miejsce, w którym młody człowiek ma okazję do wszechstronnego rozwoju, realizowania talentów, rozwijania zainteresowań i pasji. Jest środowiskiem wdrażającym do samodzielności, odpowiedzialności, współdziałania, uczącym kultury osobistej, poszanowania praw innych ludzi i funkcjonowania w społeczeństwie.

Nasze sukcesy

Chlubą naszego gimnazjum jest zespół Musica Viva. Został założony przez mgr Gabrielę Dworakowską. Uczniowie, należący do grupy muzycznej przyczyniają się do propagowania kultury naszego regionu i nie tylko. Dzięki nim muzyka towarzyszy nam podczas apeli i innych, równie ważnych uroczystości. Ta utalentowana ekipa ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów na skalę krajową. Do zespołu może należeć każdy. Wystarczą dobre chęci.

Więcej...

Gimzetka

Gimzetka funkcjonuje od 2010 roku. Do tej pory udało się wydać dziesięć numerów tego nieregularnego pisma gimnazjalistów. Władze magazynu czuwają nad oprawą graficzną, korektą nadesłanych tekstów oraz wydaniem. Na łamach gazetki szkolnej są realizowane różnorakie konkursy, galerie, ogłoszenia, plakaty, projekty, życzenia, wywiady, artykuły, sprawozdania, dedykacje, recenzje, przepisy i mnóstwo zdjęć.

 

Więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information